דיאטה ותזונה

דיאטה לחטב הגוף

לשרוף שומן ולחטב את הגוף, דורשים מכם השקעה רבה. לא רק אימונים קשים ולעיתים ארוכים, אלא הקפדה על תזונת ברזל ואיפוק מדהים.

דיאטה מהירה בתזונה

ההמלצה הינה לגשת לאיש מקצועה אשר ירכיב בעבורכם את תוכנית האימונים והתזונה יחד ובקורולציה (בתאום).

זאת לאחר שהתחשב בגורמים רבים, כגון: אחוזי שומן, אחוזי מסת השרירים, גורמים תזונתיים, גורמים אימוניים ועוד…

השכיחות העולה של השמנת יתר בסביבה של היום קשורה בסיבוכים רבים הקשורות להשמנת בריאות, כולל מחלות לב וכלי דם, סוכרת, היפרליפידמיה, יתר לחץ דם ומחלת כבד שומני ללא אלכוהול. קונסטלציה זו מוכרת גם כתסמונת מטבולית ומתאפיינת בעמידות לאינסולין בסיסית.

קרניטין מגבירה את ניצול השומן במהלך הפעילות הגופנית ובכך “נחסך” השימוש בגליקוגן. פועל יוצא של תהליך זה הוא, כאמור, דחייה במועד הופעת העייפות וכתוצאה מכך שיפור באיכות הביצוע הגופני.

דיאטות המוגבלות בפחמימות זכו לפופולריות רבה, במיוחד במקרה של דיאטת אטקינס, שיצא בשנת 1972, הודות לדוקטור רוברט אטקינס.

מחקרים תצפיתיים תוכננו רופאים ומדעני תזונה, נמצאו ביצועים גופניים בלתי תקינים הם נפוצה אך אינם מחייבים תוצאה של דיאטת דלת פחמימות.

להלן מלופלים לאחר דיאטה והרזיה מהירה מהיו-טיוב:

דיאטה מהירה מטופלים ממליצים

ירידה במשקל ללא דיאטה

דיאטה לקוביות בבטן

דיאטה מהירה – YouTube

אלרגיה רגישות יתר מערכת החיסון

אלרגיות – רגישות יתר של מערכת החיסון

רעלים אינטראקציה עם חלבונים
עוד תגובה שאינו ממזון חלבוני, דלקת עור ממגע הנגרם על-urushiol, מקורו לאחר מגע עם רעל קיסוס, אלון רעל מזרחי, אלון רעל מערבי, או סומק רעל.

Urushiol, שאינו בעצמו חלבון, פועל כ-hapten וכימית המגיב עם חלבון, נקשר לחלבון, ומשנה את הצורה של חלבוני קרום נפרד על תאי עור חשופים.

המערכת החיסונית אינה מכירה את התאים שנפגעו כחלקים נורמלי של הגוף, גורמת לתגובה חיסונית בתיווך תא T.  צמחים רעילים אלה, סומק הוא הארסי ביותר.

בתגובה לדרמטולוגיה וכתוצאה מכך לתגובה בין חלבוני urushiol וקרום כולל אדמומיות, נפיחות, חטטים, שלפוחיות, שלפוחיות, ופסים.

הערכות שונות על אחוז מהאוכלוסייה שיש להם תגובת יתר של מערכת חיסונית. הינה כ-25 אחוזים מהאוכלוסייה יהיו תגובה אלרגית חזקה ל-urushiol.

באופן כללי, כ-80 אחוזים עד 90 אחוזים מהבוגרים יפתחו פריחה אם הם נחשפים ל-0.0050 מיליגרם (7.7 × 10-5 גרם) של urushiol מטוהר, אבל חלק מהאנשים כל כך רגישים, כי זה לוקח רק עקבות מולקולריות בעור ליזום תגובה אלרגית.

מחלות אלרגיות נגרמות ע”י תגובות חיסוניות בלתי הולמות לאנטיגנים מזיקים מונעים ע”י תגובה חיסונית Th2.

 • ‫אלרגיות טיפולים טבעיים

  26 באפר׳ 2015 – הועלה על-ידי דיאטה הרזיה וירידה במשקל.

  אלרגיות טיפולים טבעיים וללא תופעות לוואי. http://diet2all.net/PAGE45.asp אסתמה זוהי אחת התופעות הקשות, השכיחות והמטרידות ביותר הקשורה, במרבית …

בשלבים המוקדמים של אלרגיה השלבים, תגובת רגישות יתר מהסוג I נגד האלרגן נתקל בפעם הראשונה ושהוצג ע”י תא המציג אנטיגן הגורם לתגובה בסוג של תאי מערכת חיסון הנקרא לימפוציטים Th2, השייכת לקבוצת משנה של T תאים המייצרים ציטוקינים הנקראים interleukin-4 (IL-4).

תאי Th2 אלה אינטראקציה עם לימפוציטים אחרים נקראים תאי B, שתפקידה הוא ייצור נוגדנים. יחד עם אותות הניתנים ע”י IL-4, אינטראקציה זו מגרה את תאי B להתחיל בייצור של כמות גדולה של סוג מסוים של נוגדן הידוע בשם IgE. האימונוגלובולין IgE המופרש מסתובב בזרם הדם ונקשר לקולטן IgE ספציפי (סוג של קולט Fc נקרא FcεRI) על פני השטח של סוגים אחרים של תאי מערכת חיסון הנקראים תאי פיטום ובזופילים, ששניהם מעורבים בתגובה הדלקתית החריפה.התאים מצופים IgE, בשלב זה, הם רגישים לאלרגן.

סמים בספורט

סמים בספורט Doping in sport

יש הצעות רבות באשר למקור של סימום הטווח. אחת הוא שהיא נגזרת מהצהרת עקרונות, משקה אלכוהולי המשמש כמעורר בריקודים טקסיים במאה ה -18 בדרום אפריקה.

הצעה נוספת היא שהמילה מגיעה מהמילה ההולנדית Doop (רוטב טבילה עבה) שנכנס לסלנג האמריקאי לתאר איך שודדים המומים קורבנות על ידי ערבוב טבק עם זרעי דטורה סטרמוניום, ידוע כתפוח קוצים, אשר מכיל מספר אלקלואידים tropane, גורם הרגעה, הזיות ובלבול.

סמים בספורט בשנת 1889, “סמים” היה בשימוש ב חיבור עם הכנת הכנה צמיגה עבה של אופיום לעישון, ובמהלך 1890 הרחיב את זה לכל תרופה נרקוטית מטמטמת. בשנת 1900, סמים הוגדרו גם כ” הכנה של תרופות המיועדות להשפיע “ביצועים של סוס מירוץ.

השימוש בסמים בספורט הולכים מאות שנים אחורה, על כל הדרך חזרה להמצאה מאוד של מושג ספורט.

בימי קדם, כאשר החזקים של אומה נבחרו כספורטאים או לוחמים, הם הואכלו דיאטות ו טיפולים ניתנו נחשבים מועילים.

לדוגמא, מיתולוגיה סקנדינבית אומרת מטורפים יכולים לשתות תערובת בשם “butotens”, כדי להגדיל את הכח הפיזי שלהם באופן משמעותי בסיכון של אי שפיות.

תאוריה אחת היא שהתערובת הוכנה מפטריות אמניטה מוסכריה, אם כי זה שנוי במחלוקת וגורמים אחרים שהציע.המיסיונר הגרמני והרופא אלברט שוויצר כתבו על גבון בתחילת המאה ה -19: “האנשים בארץ יכול, שאכלו עלים או שורשים מסוימים, עמלים במרץ כל היום בלי להרגיש רעב, צמא או עייף וכל הזמן מראה אושר ו עליצות. ”

סמים בספורט וסטרואידים‬‎

8 במרץ 2015 – הועלה על-ידי הורמון גדילה

קובי עזרא ורפי קרסו סמים בספורט וסטרואידים. התוכנית אודות סמיםבעולם הספורט, לרבות סטרואידים אנאבולים, אריטרופואטין, ממריצים כמו: אפדרין וכו’.

צמיחה וגדילה לגובה

צמיחה וגדילה לגובה: צמיחה כבר זמן רב מוכר כמדד לבריאותו של אדם, ולכן חלק מההנמקה לשימוש בתרשימי צמיחה. ליחידים, כאינדיקטורים של בעיות בריאות, מגמות צמיחה במעקב לסטיות משמעותיות וצמיחה גם במעקב לליקוי משמעותי מציפיות גנטיות.

גנטיקה היא גורם מרכזי בקביעת הגובה של יחידים, למרות שזה הרבה פחות משפיע בכל קשור להבדלים בין אוכלוסיות.

הגובה הממוצע הוא רלוונטי למדידה של הבריאות ואיכות חיים (רמת חיים ואיכות החיים) של אוכלוסיות.

מיוחס כסיבה משמעותית למגמה של הגדלת גובה בחלקים של אירופה הן האוכלוסיות השוויוניות טיפול רפואי הולם שבי ותזונה נאותה מופצות באופן שווה יחסית.

שינויים בדיאטה (תזונה) ועלייה כללית באיכות טיפול רפואי ורמת החיים הם הגורמים שצוטטו באוכלוסיות האסיאניות. הגובה הממוצע בארצות הברית נותר במהות עומד מאז 1980 גם כרקע הגנטי ואתני של התושבים השתנה.

גדילה לגובה תזונה הכולל תת-תזונה כרונית ותת-תזונה חריפה ידועה שגרמה לצמיחה ננסית באוכלוסיות שונות.

מדידות גובה הן נושא הטבע לטעויות דגימה סטטיסטיות אפילו לאדם אחד. במצב קליני, מדידות גובה נלקחות לעתים רחוקות ולעתים קרובות יותר מפעם אחת בכל ביקור בקליניקה, מה שאולי אומר דגימה מתקיימת שבוע למלבד כמה חודשים.

במציאות, עקומת הצמיחה של פרט בודד תערוכות גדולות קוצים כלפי מעלה וכלפי מטה.

בחלקו הבדלים בפועל במהירות צמיחה, ונובע בחלקו טעויות מדידה קטנות. לדוגמא, שגיאה אופיינית מדידה של פלוס מינוס 0.5 סנטימטר עשויה לבטל 0.5 סנטימטר של צמיחה בפועל וכתוצאה מכך גם צמיחה “שלילית” 0.5 סנטימטר (בשל הערכת יתר בביקור הקודם בשילוב עם הערכה נמוכה מדי בזה האחרון), עד לחלוטין צמיחה של 1.5 סנטימטר (להמעיט הביקור הראשון והביקור השני הערכת יתר) באותה תקופת הזמן שחלף בין מדידות.

שים לב שיש אי רציפות בעקומות הגדילה בגיל 2, המשקף את ההבדל באורך שכיבה (עם הילד על הגב שלו או שלה), המשמשים במדידת תינוקות ופעוטים ועומדים גובה נמדד בדרך כלל מגיל שנתיים ומעלה.

תוספי תזונה

תוספי תזונה למערכת העיכול

הבריאות מתחילה מהבטן!

תוסף נוזלי. שילוב ייחודי של צמחי מרפא ופירות בתוספת מגנזיום. נספג בגוף במהירות וביעילות.

אורח החיים המודרני, תזונה לא מאוזנת, מתח נפשי מתמשך וחשיפה מתמדת לזיהום אוויר, הם מן הגורמים העיקריים לבעיות במערכת העיכול, מהם סובלים שמונה מכל עשרה אנשים.

תוספי תזונה אם גם אתם נמנים על הסובלים מכאבים ונפיחות בבטן, שלשול, עצירות, צרבות, גזים, עייפות וכבדות לאחר האוכל, מבעיות מעי כרוניות כגון מעי רגיש ומחלות מעי דלקתיות, או מכאבי מחזור, אינטסטקר הוא תוסף התזונה שלכם!

חיידקים פרוביוטיים תמיכה בעיכול ובמערכת החיסון

לתמיכה במערכת העיכול ולחיזוק מערכת החיסון. מסייע לטיפול במחלות מערכת העיכול, לחיזוק מערכת החיסון ולהפחתת רגישות הגוף למחלות.

כמוסות צמחיות המכילות ריכוז גבוה במיוחד של חיידקים פרוביוטיים חיים מ-10 זנים שונים. מגה פרוביוטיק יעילה במיוחד לטיפול במחלות כרוניות ואקוטיות במערכת העיכול כדוגמת מעי רגיש, קרוהן, קוליטיס, שלשול, עצירות, נפיחות בבטן וגזים. מגה-פרוביוטיק מסייעת גם למניעת תופעות לוואי בעקבות נטילת אנטיביוטיקה, מטפלת ומונעת קנדידה ופטרת בגוף, מפחיתה נטייה לאלרגיות למזון ועוזרות במניעה ובטיפול בדלקות בדרכי השתן.

דיאטה מהירה

 

 • דיאטה מהירה הרזיה וחיטוב

  www.diet2all.net/דיאטה_מהירה לאחר ששמענו, כי ישנם אנשים שעדיין נשארו סקפטיים (מעט מאוד!!!) אודות שיטת הדיאטה המהירה של ד”ר קובי עזרא, החלטנו בצוות האתר, כי ישנו מקום לתת במה בראיון וידאו גם …
 • דיאטה מהירה

  FastDiets1 דיאטה מהירה. דיאטות לירידה במשקל. ישנן סיבות שונות לאיזון המשקל ודיאטות שונות: החל ממראה חיצוני, עיסוק בספורט ובריאות, לרבות בריאות הלב וכלי הדם ומניעת סרטן….
 • ‫דיאטה מהירה‬‎

  25 בפבר׳ 2014 – הועלה על-ידי דיאטה מהירה. דיאטה מהירה, האם זה אפשרי? כן בהחלט! אפשר להצליח עם דיאטה מהירה. http://diet2all.net וגי דיאטות שונות וגם לפי ערכים שלונים ברמות החומציות ועוד…
 • ‫דיאטה דיאטת הרזיה מהירה‬‎

  30 בדצמ׳ 2014 – הועלה על-ידי דיאטה מהירה

  דיאטה דיאטת הרזיה מהירה לפי שיטת הדיאטה (diet2all) של ד”ר קובי עזרא. http://diet2all.net דיאטה שלאחר לידה שונה מדיאטה רגילה כיוון שהיא מיועדת לשיקום …

 • ‫דיאטה מהירה הרזיה מהירה‬‎

  9 במרץ 2015 – הועלה על-ידי דיאטה מהירה Diet2Alls

  דיאטה מהירה הרזיה מהירה. … דיאטה מהירה הרזיה מהירה. דיאטה מהירה Diet2Alls. SubscribeSubscribedUnsubscribe 9 …

 • ‫דיאטה מהירה לפני ואחרי דיאטה של 10 שבועות‬‎

  15 במאי 2013 – הועלה על-ידי דיאטה הרזיה וירידה במשקל

  דיאטה מהירה לפני ואחרי דיאטה של 10 שבועות. לפרטים http://www.diet2all.net/ 052-8567140 דיאטה מהירה שהוכיחה את עצמה, דיאטה בריאה – הרזיה מהירה.

 • ‫דיאטה והרזיה מהירה‬‎

  דיאטה והרזיה מהירה. דיאטה מהירה שהוכיחה את עצמה, דיאטה בריאה – הרזיה מהירה. http://diet2all.net דיאטה לירידה מהירה במשקל ודרכים לחיטוב הגוף וירידה …