קייטרינג בשרי אסאדו

קייטרינג בשרי אסאדוקייטרינג אסאדו הוא מהמובילים בתחום הגורמה המתמחה בעישון ועיצוב בשר. הקייטרינג פעיל משנת 2006 ומספק שירותים למגוון רחב של אירועים – חתונות פרטיות, אירועים עסקיים, אירועים קטנים ואירועים במסעדת הבית המספקת אוכל גורמה באווירה קסומה ואישית. אנו מלווים אתכם מרגע בחירת מקום האירוע ועד הקמתו, בכדי ליצור את האירוע המושלם והייחודי לכם.

קייטרינג אסאדו מתמחה בעישון בשרים איכותיים, העוברים תהליך עישון של מספר שעות במעשנות הבשר של הקייטרינג. את התהליך מלווים המומחים שלנו, עוד מהפגישה הראשונה ועד האירוע עצמו. נתחי בשר מובחרים על פי העדפת הלקוח יונחו בתוך מעשנת הבשר, המקנה לבשר את הטעם העשיר והנימוחות בפה ההופכת אותו לחוויה קולינרית ותענוג קרניבורי אמיתי. בין אם חגיגת חינה בבית הלקוח או במסעדה

הביתית של הקייטרינג, אנו מייצרים את הרגשת האירוח הביתי בשילוב עם איכות ותענוג הארוחה באופי הייחודי לך.

מומחי אסדו שלנו סיימו את הלימודים בבית הספר “תדמור” במסלול לניהול בתי מלון. זו הייתה אהבה ממבט ראשון, ומשם החלה דרך ארוכה ומרתקת אל תוך העולם הרחב של בשרים איכותיים. את ניסיונו רכשו דרך עבודה בבתי המלון היוקרתיים בארץ, תוך השתלמויות בחו”ל והקמת הקייטרינג האישי. אנו שמים דגש על החוויה האישית הייחודית והאופי המפנק והבלתי מתפשר באיכותו של הקייטרינג, הכל על מנת לספק חוויה קרניבורית מרתקת כפי שעוד לא חוויתם.

לצידו של אסדו ניצבת מעצבת הפנים של הקייטרינג, אשר מספקת ייעוץ לבעלי האירוע הן בעיצובו והן בנדבכים הקולינריים, התמחותה בהתאמת האופי של האירוע אל רצונו של הלקוח לחוויה אישית ומושלמת. מעצבת הפנים אחראית על מסעדת הבית של הקייטרינג אסדו.