הומאופתיה וגיל המעבר

הומאופתיה וגיל המעברהומאופתיה וארומתראפיה היינם תחום רחב, מלא, ושופע בקסם טבעי מלא בניחוחות מרפא ורוגע. כשנכנסים לעולם הארומתראפיה מגלים מיד, עד כמה אנו מחסירים את פעימות הטבע, עד כמה הטבע מדבר ושולח אותותיו באמצעות גלי-ריח. ואנחנו ללא שום כוונה וללא מודעות, אוטמים את אפינו וממשיכים בשגרת יומנו. מודעות לריח ולכוחו משפיעה על החושים האחרים ופותחת אותם להתבוננות פנימה, ולהתבוננות עמוקה שיוצאת החוצה אל היקום.
חוש הריח נפתח בכל בוקר מחדש לריח קרני השמש. כן, לאור הזה, הרך והזורם יש ריח. ריח של בוקר, של דשא רטוב מגליי הטל, ריח הכרית אחרי שינה עמוקה, הפוך המלא, ריח המים הצוננים שזורמים אל כפות הידיים, ריח הגוף אחרי לילה של מנוחה ואהבה. וכשהבוקר נפתח לריח. העניים, האוזניים, העור, כולם נפתחים למגע, למישוש העוטף של הטבע. בוקר טוב עולם. עכשיו אפשר להעיר את כולם ולשתף אותם בחיוך, במילה מחבקת. ולהמשיך להריח את המשך היום.

הומאופתיה יודעת לייצר שמנים מן הטבע שהם מוצרי בוטיק גליליים יחודיים באופן אישי ובהקפדה מלאה על איכות השמנים והאריזה של כל מוצר ומוצר ומתמחה בעיקר בפיתוח וייצור של מוצרים לתקופת ההריון, לידה תינוקות, ומוצרי קוסמטיקה טבעית יחודיים.

להומאופתיה מענה חלקי לבעיות גיל המעבר אבל היא חלק משלים והכרחי לטיפול, מכיוון שהיא עוזרת ונותנת מענה לנפש באמצעות הריח, ונותנת מענה לגוף באמצעות התמציות שמכילות פיטוהורמון (הורמון צמחי) ומרכיבים מרגיעים נוספים. את השמן מורחים על אזור הרחם והגב התחתון, לחיזוק מערכת הרבייה ולחיזוק אנרגית הגוף. השמן מכיל תמציות שנבחרו בקפידה. התמציות טהורות, איכותיות ויקרות. התערובת מכילה תמציות: אנגליקה, ורדים –אבסולוט, יסמין-אבסולוט, מרווה וגרניום. הבסיס לשמן הנו שמן הבוראג’ שמכיל חומצות שומן חיוניות ובעיקר אומגה 6.