שירות פינוי דירה

שירות פינוי דירהפינוי דירה דורש מעל לכל ניסיון וידע. חברת שי פינוי דירה מעניקה שירותי פינוי דירה לכל מטרה ולכל ייעוד תוך התבססות על ניסיון רב שנים ולימוד של הליך הפינוי בצורה הטובה והיעילה ביותר. התהליך מתחיל עם הגעתנו לדירה בפעם הראשונה כאשר אנו בוחנים את סוג התכולה, החלל והאילוצים הקיימים בשטח כמו גודל השטח שניתן להעמיד בו את המשאיות, הקומה שממנה יש לפנות את התכולה, בעיות חנייה או צורך בשימוש בציוד מיוחד כמו מכולות אשפה.

שלב ראשון- היכרות ותיאום ציפיות

בשלב זה גם נחליט כמה עובדים יוקצו לפרויקט. זהו השלב שבו נערוך תיאום ציפיות ולכן חשוב לעדכן מה מעבירים, מה נשאר בדירה, מה יש להעביר לתרומה ומה תרצו להעביר הלאה למישהו אחר מהמשפחה. לא תמיד מזמין השירות יודע לבצע את כל תהליך המיון בכוחות עצמו ולעתים פשוט אין לו זמן לזה. כאן אנחנו נכנסים לתמונה עם שירות מיון קפדני שבו נחליט מה נכנס לארגזים, מה עובר למחזור ומה נעביר לתרומה. המיון כולל את כל חלקי הדירה לרבות ארונות בגדים, ארונות מטבח ומחסנים.

מיון התכולה

כחלק מהמיון נבצע גם התבוננות על הרהיטים. ריהוט טוב ניתן לשמור ולהעיר לדירה הבאה, למכור או להעביר לתרומה וריהוט אשר אינו בר שימוש ניתן להעביר לטובת מחזור עצים. חשוב לציין שהידע והניסיון שלנו משמשים אונו בכל פרויקט, כאשר אנחנו תמיד מוכנים ללמוד ולהתקדם ולייעל את שלבי העבודה כדי לספק ללקוח שירות מקצועי ואיכותי. השירות מותאם למגוון תרחישים. דירות עמוסות, דירות מלוכלכות במיוחד, דירות ישנות, דירות בקומות גבוהות ללא מעלית ועוד.

פינוי מהבית

קודם כל חייב לדאות לעשות אריזת דירה ולרשותנו ציוד מקצועי- מנופים למשל שמאפשר לנו להתמודד עם כמות גדולה של ציוד גם בדירות גבוהות, גם בחללים צרים במיוחד ואין אתגר שלא נוכל להתמודד אתו. התהליך כולל עבודה מהשלב הראשון ועד לשלב הסופי כאשר לאחר מיון ואריזת התכולה והובלתה אל מחוץ לבית מתחיל שלב הניקיון בבית. בכל שטח הדירה מבוצע ניקיון יסודי כולל חיטוי בעזרת ציוד מתאים וחומרי ניקוי חזקים. אנו מנקים את הדלתות, החלונות, התריסים, המקלחת והשירותים ומשאירים את הדירה נקייה וממורקת למשעי.

חיטוי וניקיון

כדי להבטיח את הרמה הגבוהה ביותר של ניקיון מבוצע בדירה חיטוי כולל ריסוס בכלור נוזלי מרוכז. כדי לשמור על בטיחות העובדים מתבצע התהליך עם מסכות נשימה אשר מגנות על מבצע החיטוי. המטרה היא להבטיח שהחלל יהיה נקי וראוי למגורים, לא משנה מי חי בנכס לפני כן. חיטוי מקצועי מבטיח לנו שנים של שקט ללא מזיקים וללא בעיות תברואתיות. מדובר על שירות מקצועי ואדיב שניתן על ידי עובדים מנוסים ומקצועיים שנעזרים בציוד המקצועי ביותר. עלות שירות פינוי דירה נקבעת על פי כמה פרמטרים.

המחיר

המחיר נקבע בשטח לאחר התבוננות על החלל וכמות הציוד ובחינת האילוצים הקיימים. משום כך חשוב בתחילת התהליך לראות את המקום ולעמוד על כל הבעיות שעלולות לצוץ במהלך הפינוי. בחינת דרכי הגישה לדירה, המרחק ההחניה, סוג התכולה, כמות התכולה, כמות אנשי הצוות שיש להקציב לפרויקט, השעות שבהן ניתן לבצעו, קיום מעלית בבניין, צורך להשתמש במנוף לטובת פינוי חפצים גדולים, צורך בפירוק ארונות קיר, ועוד משתנים שונים שעשויים להשפיע על המחיר של פינוי הנכס.

שמירה על סביבה נקייה ובריאה

אחד הדגשים החשובים ביותר בעבודתנו היא הנושא של הסביבה. את האשפה שנפנה לעולם לא נשליך בפינת הרחוב או בפח השכונתי כדי למנוע מצב של לכלוך בסביבת המגורים והתפשטות מחלות וזיהומים כתוצאה מפסולת שנשארת ברחוב. כדי למנוע מצב של מפגע תברואתי וסביבתי, וגם כדי למנוע מצב של חילול כבוד המת- כמו למשל במקרה של פינוי דירה בירושה שבה נשליך בגדים של אדם שהלך לעולמו. אנו נבצע פינוי מסודר של כל הפסולת באופן מרוכז ישירות לאתרי אשפה ופסולת מוכרים על פי החוק.

מה הופך את השירות שלנו למיוחד כל כך?

בעזרת הקפדה על כל השלבים והעקרונות הללו נבטיח פינוי מהיר, יעיל, מקצועי ואדיב שלקוח בחשבון את כל צרכי הלקוח, דרישותיו, האילוצים הקיימים בשטח וכמובן נוהג במלאו הרגישות והכבוד כלי הלקוח ותכולת הבית האישית שלו. העבודה שלנו נעשית בראש ובראשונה מול אנשים ולכן רגישות, אמינות ומקצועיות הן אבני היסוד של עבודתנו. שי פינוי דירה 050-7454504 עובדים תחת אמון הציבור וכפופים לאמנות המחמירות ביותר שחרטו על דגלן את כללי השירות הטוב שמהווים נר לרגלינו.