הכרויות אהבה

אני רואה עד כמה ש נאבק בדמעות שלי כאמא ביקש ממני, מה זה קיי השגוי? אני מפחד, אני אוהב את האיש הזה, אבל אני חושש ממה שעלול להתרחש אם הכרויות פותח את הלב כלילי שלי אליו. אני יכול לסבול את הכאב שלי מאוד משלו, אבל אני לא צריך את הבת הכרויות שלי להישגים יותר נפגע השבתי. אמא שלי חיבקה אותי ושהוא או היא נתנה לי נחמה משהו הייתי צריך נתתי לבת שלי מאוד משלו, כאשר היא זקוקה לזה. יחד עם זאת, אני לא זכור אי פעם לעשות את זה. אמא יעצה לי שיהיה בסדר. זה פשוט ילד ארוחת הכרויות אונליין, שלך לא עובד משם מתחתן, אמא הזכירה לי. אמא חייכה אליי כשהיא ביקש, שלך לא אתה? שברתי את החיבוק שלנו כפי ששמעתי שרי כפי שבקשתי, אדוני אתה יכול לתקן את הגלגיליות שלי? שמעתי את ג’ון תשובה, במקרה שתודיע לי את השם הכרויות שלך. קוראים לי שרי, עכשיו אתה יכול לתקן את הגלגיליות שלי, שרי ענה לג’ון. צריך יש לי פאניקה מבט על הפנים שלי, כתוצאה מאמא שלי הורתה לי לסיים להתלבש היא תדאג לשרי. אני החלקתי לתוך השמלה שלי אחרי שלעקבים הגבוהים שלי. אני מותאם השמלה שלי אז זה קצת ציצי אישר אבל לא הרבה. כשפתחתי, הדלת לצאת שמעתי. תודה רבה לך, שרי ציינו בשמחה. אני גם שמעתי את הכרויות שלי כפי שהיא הצהירה, שרי שאתה עוזב את התאריך של האמא שלה לבד וללכת לשחק.

אז אתה יכול להיות ג’ון, שרי ציינו שאני יצאתי מחדר הכרויות חינם. הלכתי לסלון וג’ון קם מהספה. הוא עמד שם ובהה בי כשהלך לכיוונו. אני הבחנתי בו בודק את הרגליים שלי כל כך שנתתי סיבוב הכרויות קטן. אחרי שאני עשיתי, השמלה התלקחה מתוך תערוכה שכל אחד הייתה לי מתחתיו היה גרביונים שלי. דחפתי הכרויות בחזרה למטה כמו שאני נמשך אליו. אלוהים שלי אמא שלי הייתה ראויה האיש הזה היה יפה תואר. ג’ון לבש חליפה שלושה חלקים בצבע שיזוף. 6 הענק שלו עיקרית גוף שרירי והופיע ומתנו נשען בזה. המדיום שלו להפחית את הכרויות בלונדיני מנוסח בצורה מסודרת על ראשו. היה לו הפנים שזופות זהובות מהעבודה חיצונית כפי שהוא עשה. אני לא מעז נחשב למפשעתו כי אולי יש לי הכרויות לחים. כשקניתי אותו, הוא הושיט לי פרחים. את נראה יפה, ג’ון אמר לי לחייך, כי בעיניו הכחולה נצץ. אני לקחתי את הכרויות דיסקרטיות והרחתי אותם כמו שעניתי, אתה לא נראה רע בעצמך. לקחתי את ידו של ג’ון והלכתי לו למטבח המקום שיעצתי לו לקחת לשבת. אני נראה לאגרטל כדי להניח את הכרויות ובגיליתי אחד גבוהה על העצמי הגבוה ביותר. אני הופיע לג’ון והוא כבר קם והושיט ככל לקבל את האגרטל. הוא הושיט לי אותו והוא התיישב שוב למטה.

הנחתי את הפרחים לתוכו ולסדר אותם. שרי בא מדלגים למטבח טיפס לחיקו של ג’ון. היא כרכה את הכרויות סביב הצוואר והוא או היא נתנה לו נשיקה על לחיו. תודה ג’ון לתיקון הגלגיליות שלי, שרי הזכיר לו. הגברת הקטנה שלי ואז הטתה את ראשה לפן כפי שהיא נראית על פניו של ג’ון כשהוסיף, אתה הולך להתחתן עם אמא שלי. שרי, צעקתי כמו שרי החליק מחיקו הכרויות ברשת ודלג אל מחוץ לחדר. מצטער על זה שאתה אף פעם לא יודע מה ילדים הולכים להגיד, הוספתי ופלט נחירה קטנה בעצמי. זה בסדר, היא היא נערת הכרויות , השיב ג’ון מחייך לשרי שמציץ אליו מעבר לפינה. ג’ון שאל אותי אם הייתי מוכן והודעתי לו שאני. הלכנו לחדר הכניסה שבו אנחנו אמרתי שלום לאמא שלי. שרי הגיע לכאן ובאני מתכופף לתת לה חיבוק ונשיקה כמו שאמרתי לה הכרויות אהבה טוב לסבתא. שרי כרך את זרועותיה סביב הצוואר שלי לוחץ לי בחוזקה והיא לחשה באוזן שלי, הוא אדם טוב, אמא. אני עמדתי שוב את נאבק בדמעות שלי, שרק הפך קשה יותר לעשות. שרי הלך לרגלו של ג’ון מכנסיים והוא או היא משכה אותו בעת שניסה הכרויות . היא התכרבלה האצבע הקטנה שלה קדימה ואחורה מסמנת לו לחזור עד לרמה שלו. היא לחשה דבר אחד לתוך אוזנו. יחד עם זאת, אני לא יכול לשמוע מה. ג’ון ליווה אותי למשאית שלו ופתח את הדלת שלי בשבילי. אני לא יכול להגיד לך בפעם האחרונה הגיע אדם שבשבילי. ג’ון נרכש ב, הוא אמר לי לאן אנחנו נוסעים, ואני רק הנהנתי בראש שלי. כשהוא נסע, דיברנו על בית הכרויות לעומת זאת הייתי לחשוב ותוהה מה בדיוק שרי לחש לתוך אוזנו. אני צריך לדעת מה שהיא לחשה לתוך אוזנו.