שי פינוי דירות

שי פינוי דירותשי מפנה דירות כבר שנים רבות ובעצם נעשה מומחה לדבר. בעזרת צוות הכולל עובדים מנוסים, פינוי הדירה נעשה באופן סימפטי, רגיש אך גם ענייני ויעיל. למעשה שי יצר שלבים מובחנים בפינוי דירה המקלים על התהליך עבור המבקשים בפעולה זו.

כיצד מתחילים?

השלב הראשון נוגע בהכרות עם הדירה ותכולתה. הנסיון המקצועי מכתיב בדיקה של סוג תכולת הדירה אך בשלב זה חשובה גם הסביבה ומבנה הדירה. כלומר היכן נמצאת חניה נוחה ויעילה למשאית הפינוי, כמה ואיזה סוג משאיות דרושות לעבודה, האם נדרשות מכולות לפינוי ומהו מספר העובדים המומלץ למקרה הנבחן. היבטים אלה לאו דווקא נלקחים בחשבון בשלב ראשוני זה במרבית המקרים אך הם משמעותיים עד לאין שיעור בזמן הפינוי עצמו ויכולים להקל במידה רבה על פינוי הדירה בשלב המעשי. כמו כן הם מקצרים את משך הפינוי ומאפשרים עבודה נוחה יותר וללא לחצים.

חשוב לציין כי תהליך המיון כולו נעשה לפי בקשה והחלטת מבקש השירות וצוות העובדים של שי פינוי דירה מתאימים עצמם באופן מוחלט לפי העבודה העומדת מולם. שלב זה של הכרות עם תכולת הדירה כולל גם מעבר על החפצים הנמצאים בבית יחד עם מבקשי השירות של פינוי הדירה או לחלופין ניתן להשאיר תפקיד זה במלואו באחריות הצוות. מעבר זה הוא לצורך מיון וכולל את כל חדרי הבית, הארונות, המדפים, הרהיטים וכו’. המיון נעשה באופן מאוד מוקפד. תהליך המיון מתחלק למספר קטגוריות:

–          חפצים ורהיטים הנשארים בדירה

–          תרומה לנזקקים

–          העברת רהיטים וחפצים לבני המשפחה

–          ולבסוף גם אשפה במידת הצורך

דוגמא? בבקשה:

מעבר על הבגדים לדוגמא נעשה תוך תהליך מיון בו מועברים בגדים ישנים למיחזור, בגדים טובים יכולים לעבור לתרומה או להשאר בידי מזמין השירות. באותה הדרך נעשה מיון במטבח הכולל את כלי המטבח וניתן גם לעשות מיון לניירת ברחבי הבית וכן לספרים. הטיפול בדירה כולל גם מיון ופינוי במידת הצורך של רהיטים ומוצרי חשמל מהדירה. כמו כן ריהוט כגון ארונות מקבלים התייחסות בהתאם למצבם. ארונות במצב לא שמיש יועברו לאתר אשפה הממחזר עץ וארונות טובים שאין בהם צורך יכולים לעבור לנזקקים.

באיזה אזורים פועל שי פינוי דירה

ייתכן ואתם חושבים לעצמכם “אני גרה בנצרת עילית, זה בטח רחוק” או “מה הסיכוי ש’שי פינוי דירה’ מגיע לערבה”. אם מחשבה שכזו עברה לכם בראש, אל חשש. שי פינוי דירה מגיע לכל רחבי הארץ יחד עם צוות עובדים אחראי, מנוסה וותיק.

“בסדר”, אתם אומרים לעצמכם, “אז הוא יגיע אלי לחדרה, אבל איך אפשר להוציא את הפסנתר הגדול מהדירה?” גם כאן אענה- ניתן לפתור הכל.

לאיזה מענה שי נותן פתרונות

שי עובד במידת הצורך עם מנוף ומבצע פינוי בעזרתו. ניתן גם לפנות דירות בקומות גבוהות ללא מעלית וכן דירות עמוסות עם תכולה רבה מאוד. גם דירות מוזנחות ומלוכלכות מקבלות התייחסות וניתן לפנותן. לשי הציוד, הכלים, המיומנות והנסיון וכן את הרצון והכוח לעשות זאת.

היבט חשוב נוסף לציון הוא אופן הפינוי הנעשה. בשום מקרה לא נעזרים המפנים במשאית הפינוי של העירה ולא נזרקים החפצים או הציוד מהדירה לרחוב. לא תראו אף פריט מתכולת הבית על המדרכה או ברחוב. הפינוי נעשה באופן המקצועי ביותר האפשרי, הרגיש והמכובד ביותר.

נקיון הדירה לאחר פינוי

עם סיום המיון והפינוי של הדירה ולאחר הובלת החפצים והרהיטים למקום המבוקש, שי וצוותו מבצעים ניקיון מקיף ברחבי הדירה. הנקיון כולל את ניקוי השירותים והמקלחת, המטבח, הקירות והתריסים, הארונות והרהיטים הנותרים בדירה. לאחר מכן מבוצע חיטוי יסודי בייחוד במידה ומדובר בדירה שהיתה מוזנחת או מזוהמת. חיטוי זה מבוצע גם על ידי ריסוס כלור נוזלי מרוכז בכל שטח הדירה. הצוות של שי מוכשר לנקיון עם כלור ובעל נסיון בתחום. לאחר נקיון מסוג זה ניתן להכנס בראש שקט עם תינוקות, קשישים או בעלי חיים.

כמה עולה פינוי דירה?

לא קיים מחיר אחיד לפינוי דירה, המחיר נקבע על ידי גודל הדירה, כמות החפצים והרהיטים הקיימים בה וגודלם, מספר אנשי הצוות הדרושים, הצורך בפירוק רהיטים או ארונות קיר, מאפייני הבניין וגורמים נוספים. בשל גורמים רבים אלה המשפיעים על המחיר חשוב לבקש מצוות הפינוי להגיע ולראות את הדירה ותכולתה לפני קביעת מחיר. לא ניתן לעשות זאת טלפונית.

ניתן לצור קשר עם שי ב- 050-7454504, עבור פינוי דירה מקצועי, אחראי ומכובד.