בריכת שחייה – מקורה או פתוחה?

אחת השאלות המרכזיות שנשאלות כאשר מחליטים להקים בריכה היא – האם להשקיע בקירוי הבריכה או מנגד להשאיר את הבריכה פתוחה וחשופה ללא קירוי. השאלה הזאת היא מורכבת, ולכל אחת מן האופציות יתרונות וחסרונות שונים שעשויים להביא משקל אחר להחלטה שלכם בסופו של דבר האם לקרות את הבריכה או לא.

בריכות שחייה – האם לקרות את הבריכה או שלא?
כאשר אנחנו בוחרים מורה פרטי זה תהליך שדורש זמן וחיפוש רב על מנת למצוא את האיש המתאים ביותר וכך גם צריכה להתבצע ההחלטה האם לבחור לקרות את הבריכה או שלא. ההחלטה חייבת לכלול בתוכה מספר אלמנטים שאסור להישאר אדישים אליהם כמו האקלים, המקום והעלות.

מומלץ לפנות אל האופציה של קירוי הבריכה בתנאים מאוד ספציפיים. ראשית יש לקחת בחשבון  שבמהלך החורף לא יהיה ניתן לשחות בבריכה שהיא איננה מקורה ולכן זוהי אופציה שכדאי מאוד לשקול, אם מדובר במקום בו האקלים הוא חורפי חשוב מאוד לקרות את הבריכה ובנוסף גם להתקין בה מערכת חימום. בנוסף הסביבה שבה הבריכה תקום מחייבת התייחסות גם כן, במידה והבריכה מוקמת בתוך עיר אז אין צורך לקרות אותה אך במידה והבריכה קמה במקום מדברי או עם חול הצורך בקירוי של הבריכה הוא אידיאלי.

בנוסף לשיקולים אלה קיים גם כל הנושא של תחזוקת בריכות שחייה מקורות שלעיתים עשויה להיות קשה ויקרה יותר מהבריכות אשר לא מקורות.