שירותי אחסנה

אחסון דירה הם שירותים נלווים לתהליך ההובלה ומציעה אותו כל הובלות גדולה ומקצועית הרוצה בטובת לקוחותיה., אך חשובים לא פחות ממנה. כאשר אתם מזמינים חברת הובלות לביצוע מעבר דירה, ועדיין לא הסדרתם את נושא מקום המגורים החדש – פתרונות אחסנה יכולים לסייע לכם עד שביתכם החדש יהיה מוכן לקליטתכם. כמו כן, שירותי אחסנה ניתן לקבל גם ללא קשר למעבר דירה – לאחסון של רהיטים וציוד אחר.

אחסון תכולת דירה מאפשר לכם לאחסן רהיטים וכל ציוד אחר, במחסנים מסודרים בעלי תאי אחסון מובנים בגדלים שונים. חברות הובלה רבות מציעות שירותי אחסנה ללקוחותיהם, ובעיקר כשמדובר בלקוחות עסקיים ומוסדיים הזקוקים לאחסון של סחורות, ציוד תעשייתי ועוד. יש חברות הובלה שבבעלותן מחסנים עצמאיים משלהן, ויש חברות הנותנות שירותי אחסנה באמצעות חברות חיצוניות (מיקור חוץ, מה שנקרא Outsourcing).

רצוי מאוד לחתום עם נותן השירות על חוזה אחסנה מסודר. כך תדעו בדיוק מה אתם מקבלים, כמה אתם משלמים ועל אילו שירותים נלווים בדיוק. כמו כן, חברות אחסנה רבות מבקשות מכל לקוח להפקיד דמי פיקדון בטרם השימוש במחסן. ודאו שהסכמתם מראש – בעל פה או בחוזה כתוב – האם דמי הפיקדון יוחזרו לכם בתום תקופת האחסנה.

כמו כן כדאי לברר האם צריך להודיע מראש על סיום שימוש באחסון, או שיש להסכים מראש על תקופת אחסנה מסוימת. מה קורה כאשר נוצר מצב בלתי צפוי, ואתם נאלצים להפסיק להשתמש בשירותי אחסון הדירה? האם תשלמו ריבית כזו או אחרת על מנת לצאת מהעסקה? בררו את כל הדברים הללו מראש, על מנת להימנע מאי-נעימויות.

הדבר הכי חשוב הוא לדעת שיש מישהו שעומד מאחורי שירות האחסנה. ככה תדעו שיש לכם גב ותמיכה מאיש מקצוע, שיוכל לספק לכם מענה לכל דרישה ולכל מטרה. גם אם אתם לקוחות עסקיים הזקוקים לשירותי אחסנה בהיקפים גדולים, תוכלו תמיד להיעזר בידע ובניסיון של צוות המחסנים על מנת להתאים לכם את פתרונות האחסון הטובים ביותר.