אימון כושר עם מאמן כושר אישי

אימון כושר עם מאמן כושר אישילעשות אימון כושר עם מאמן כושר אישי זה טרנד החדש. בקרב חובבי הכושר והבריאות, שמירה על כושר גופני משמעותה דרך חיים שמעניקה בריאות וגוף חטוב ומוצק. קיימות דרכים רבות לשמירה על כושר גופני, והעיקרית היא אימוני כושר בחדר כושר. אולם, שירות תחליפי לחדר כושר הוא מאמן כושר אישי. מדוע בעצם מתאמנים בוחרים להיכנס לכושר בעזרת מדריך כושר אישי? מדריכי הכושר בחדרי כושר מנוסים בדרך כלל ועברו הכשרה מקצועית כמאמני כושר במוסדות בעלי שם בתחום הכשרת מאמנים – מכון וינגייט לדוגמא, אך לעתים משתמשים בתבניות כלליות של אימון שלא מתאימות לצרכיו האישיים של כל מתאמן. כמו כן, לעתים קשה להם לחלק את הזמן בין כל המתאמנים הזקוקים להדרכה. כתוצאה מכך, עשויה להיפגע המוטיבציה להתאמן ולשמור על כושר. רבים סבורים כי מאמן כושר אישי עשוי להחדיר למתאמן משמעת שהיתה חסרה לו עד כה.
אם בכוונתך להיעזר במאמן אישי לעיצוב וחיטוב הגוף וברצונך לדעתך כמה עולה לשכור מאמן אישי, או אם הנך מאמן המתלבט מה המחיר המקובל שאתה יכול לדרוש עבור השירות, הגעת למקום הנכון ופה תוכל לקבל מידע על העלויות של שכירת מאמן כושר אישי. להלן מספר נתונים ועדויות שנאספו מתוך מודעות שפירסמו מאמנים וגולשים ברשת.

באתרי אינטרנט שונים, ניתן למצוא מדריך כושר אישי בוגר קורס מדריכי כושר בוינגייט וקורס מאמנים אישי, סוגים שונים של אימונים כגון: חיטוב ועיצוב, הרזיה, שיפור סיבולת לב ריאה, יציבה ועוד. המחיר המוזכר הינו 120 ש”ח לפגישה.
או מאמן כושר אישי עד הבית לאימון כושר אישי שאורכו שעה. מאמן הכושר האישי מגיע עם הציוד הדרוש, ובאימון הראשון הוא בונה תכנית אימונים שמבוססת על הבנת צרכי הלקוח. באופן זה נקבעים מספר השיעורים ומספר אימוני הכושר שיערכו בשבוע, בהתאם לרמתו של המתאמן ורמת הכושר הגופני שבה הוא מצוי. המחיר המוזכר הינו 1350 ש”ח לסדרה של 10 שיעורים. כלומר, 135 ש”ח לאימון עם מאמן כושר אישי.
בפורום של הסטודנטים באוניברסיטת בן גוריון, גולשת ציינה שהיא מכירה שלושה אנשים שונים ששכרו מדריך כושר אישי והם נראים מצוין. חברה שלה אמרה לה שהמחיר הוא 100 ש”ח לפגישה עם מאמן כושר אישי.
ניתן לומר כי טווח המחירים נע סביב ממוצע של 120 ש”ח להדרכה בת שעה של מדריך כושר אישי.
נדבך מרכזי נוסף בבנית גוף חטוב ושמירה על כושר גופני, מערכת חיסונית חזקה וסיבולת לב ריאה הוא דיאטה נכונה ומאוזנת המתאימה לצרכים שלכם ומבוססת על הגבלת הצריכה הקלורית. בהקשר זה חשוב לציין כי מאמן כושר אישי אינו תמיד תזונאי, ולשם בניית תפריט דיאטה מתאים, יש לפנות לגורם מוסמך.