שי פינוי דירה

אם יצא לכם לעבור לדירה חדשה, לפנות דירה ישנה או אפילו לרשת דירה ולהיכנס אליה, אתם יודעים מה המשמעות של פינוי דירה. זה התהליך הארוך והמתיש הזה, שכולל אריזת כל החפצים שלכם בקופסאות, זריקת שקיות ענק של זבל וחפצים מיותרים, ואז שעות של ניקיון לפני שעוזבים את הדירה הישנה. כל זה עוד לפני שצריך למצוא דרך להעביר את כל הרכוש שלכם לבית החדש. שי פינוי דירה מציע לכם לצלוח את המעבר הבא בקלות, עם צוות מקצועי ומיומן שיעביר אתכם דירה תוך יום אחד, ללא כאב הראש.

למי נחוץ פינוי דירה?

כמובן שכל מי שעובר דירה יכול להיעזר מאוד בשירותים של שי פינוי דירה, אבל שירות פינוי הדירות מתאים למצבים רבים אחרים. פינוי ירושות למשל, מדירה שירשתם. אנחנו מציעים מיון של הרכוש ושינועו לבתי היורשים, ניקוי יסודי וחיטוי של בתים ישנים שהועברו בירושה ופינוי האשפה. השירות שלנו מתאים גם לבתים של אגרנים כפייתיים, שמעוניינים להתחיל מחדש עם בית מצוחצח. גם דירות מלוכלכות מאוד יכולות להיעזר בצוות המומחים שלנו.

כיצד נראה תהליך פינוי הדירה?

בשלב הראשון, שי יגיע לבדוק את הדירה. בבדיקה נעריך ביחד את מחיר הפינוי, על פי כמות ומשקל החפצים שיש לפנות, החפצים שצריך לזרוק ומשתנים נוספים כמו קומה, שימוש בציוד מיוחד כמו מנוף והימצאות מעלית בבניין או לא. לאחר מכן, נשלח לדירה צוות (מספר האנשים בצוות משתנה על פי הצורך) שיארוז את החפצים הנחוצים לכם ויפרוק אותם ביעד החדש. מחפצים מיותרים ומאשפה ניפטר באתרי מחזור או פסולת מתאימים, ופריטים שלא תרצו ונמצאים במצב טוב, נציע לתרום עבורכם.

איך ממיינים את תכולת הבית?

התהליך הזה תלוי בעיקר בכם. אנחנו נוכל לייעץ, אבל רצוי שתדעו מראש מה נשאר ומה הולך. ביום הבדיקה, נעבור על כל ארון ותכולת כל מגירה, כדי שביום הפינוי נוכל לסיים כמה שיותר מהר, ואתם תוכלו להתפנות ליהנות מהבית החדש שלכם.

לאילו דירות ובאילו אזורים אתם מספקים שירות?

חברת שי פינוי דירה מעניקה את שירותיה בכל רחבי הארץ. בעזרת צוות מקצועי ושנים רבות של ניסיון, אנחנו מסוגלים להציע פינוי של כל דירה, בכל מקום ובכל מצב. דירות מוזנחות או מלוכלכות, פינוי גגות או מחסנים ואפילו חצרות. בעזרת הציוד המתאים, הידע ואנשי המקצוע, אנחנו מסוגלים להתמודד עם כל מצב שאתם יכולים לחשוב עליו, ותוך זמן קצר בלבד. כשתתקשרו אלינו, ננסה לקבל מכם כמה שיותר מידע על סוג הפינוי שנחוץ לכם, ונתאים את עצמנו אליכם.

מה קורה לאחר פינוי הדירה?

לאחר שסיימנו עם הובלת החפצים לביתכם החדש, והאשפה פונתה, מגיע תור הניקיון. אנחנו מבצעים ניקיון יסודי בכל הדירה, כולל ניקוי וחיטוי תריסים, שירותים, מקלחת, כלי מטבח ואף צביעת קירות מחדש במקרים מסוימים. לסיום, נחטא את כל הדירה בעזרת כלור נוזלי, שמחטא את הרהיטים ואת חלל הבית, ונעלם לאחר מספר שעות. אנחנו מקפידים לעולם לא להשאיר שקיות אשפה או חפצים שפונו ברחוב, או לצד פחים. כל הדברים שנפנה יגיעו לאתרי פסולת מורשים או ימוחזרו במידת האפשר.

האם ניתן להזמין שירות ניקוי וחיטוי בלבד?

בוודאי. לרוב, השירות ניתן בסוף תהליך פינוי, כדי להשאיר אחריכם דירה נקייה, למקרה שתרצו להשכיר אותה, או שאתם מחויבים להחזיר אותה במצב טוב למשכיר הנוכחי שלכם. אך ניתן להזמין את השירות הזה בלבד, לבית שאליו אתם עומדים לעבור. רצוי להשתמש בשירות הניקוי והחיטוי של שי פינוי דירה לפני שתכניסו את הרהיטים והחפצים לבית. כך החיטוי יגיע לכל מקום, ואתם תוכלו להיכנס לבית מבריק ונקי ברמה הגבוהה ביותר.

מה מחיר פינוי הדירה?

לא ניתן להעריך בטלפון או באופן כללי מחיר של פינוי דירה. המחיר נקבע על פי מספר פרמטרים כמו מספר אנשי הצוות שיהיה בהם צורך, סוג הציוד שצריך להביא, מרחק ההובלה, כמות הציוד ומשקלו ועוד. לכן, אנחנו מזמינים אתכם להתקשר אלינו עוד היום, ואנחנו נגיע אליכם כדי להעריך ביחד את הצרכים שלכם ולקבוע מחיר שיהיה מוסכם על שני הצדדים. לפרטים נוספים אודות השירותים שלנו, לקבלת ייעוץ מקצועי ולהזמנת פינוי דירה לכל צורך, התקשרו אלינו: 050-7454504.

שלום עולם!

ברוך הבא לאתר הפרטי שלך אשר פתחתה אותו ברשת
בניית אתרים חינם "דף בית".

חשוב: ע"פי תקנון האתר יש לעדכן את האתר מידי או בימים
הקרובים.
במידה והאתר לא יעודכן תוך שבוע הוא ימחק !!!

מומלץ לקרוא את תקנון האתר –
לתקנון לחץ כאן

גם אתר שלא מעודכן משך חודשים ימחק !!!

בהצלחה,