3 דרכים ליצירת הזמנות מקוריות לחתונה

כל זוג שמתחתן שואף להשיג לחתונה שלו הזמנה ייחודית שלא נראתה באף חתונה אחרת. כל זוג המיועד להתחתן הוא ייחודי בפני עצמו, כך גם צריכות להיות ההזמנות.

מהן הדרכים הנפוצות להדפסת הזמנות לחתונה?

1. עיצוב הזמנות אונליין - בשנים האחרונות הדרך הפופולרית להשגת ההזמנות הינה הדפסת הזמנות לחתונה באמצעות חנות מקוונת של בית דפוס. הפקת הזמנות בשיטת האונליין זולה יותר, מהירה ומשתלמת לזוג הצעיר שמעוניין לחסוך בהוצאות החתונה. יתרון גדול נוסף של השיטה, הוא כי ניתן לעצב את ההזמנה ישר מהבית, בלי הצורך להגיע פיזית לבית דפוס. דבר שמצמצם בצורה משמעותית את כאבי הראש בתקופה שגם כך לחוצה מאוד. הזוג יכול לשבת בניחותא בבית ולהזמין את ההזמנות מהבית ועד לבית. שיטה מעולה ונפוצה מאוד בימינו, בייחוד בשל העובדה כי כמעט לכל אחד יש מכשיר סמארטפון אשר עוד יותר מייעל את תהליך הזמנת ההזמנות.

2. הזמנות בעיצוב אישי- ההבדל בין השיטה הזו לשיטה הקודמת הוא בביצוע עבודה גרפית של ההזמנה. הזמנות בעיצוב אישי מעוצבות על ידי גורם אנושי מקצועי כמו מעצב גרפי או גרפיקאי, להבדיל מהשיטה הקודמת שמספקת תבניות עיצוב גרפיות מוכנות להזמנות. הזמנות בעיצוב אישי מעוצבות לפי דרישות הלקוח. העיצוב של ההזמנה חדש לגמרי ולא תמצאו את אותה ההזמנה בשום מקום אחר. לדוגמה, ניתן לקחת תמונה אישית של הזוג המתחתן, להמיר אותה לקריקטורה או תמונת ציור, ולשלב את הגרפיקה החדשה בתוך ההזמנה. הזמנת קריקטורה תהיה ההזמנה הבלעדית לבני הזוג.

3. שילוב של כמה שיטות - לעיתים הזוג מתרשם מהזמנה מסוימת, אך מעוניין לשדרג אותה באמצעות הוספת אלמנטים עיצובים נוספים. השילוב של עיצוב קיים ותכונות גרפיות חדשות יוצרות הזמנה חדשה ומרעננות את העיצוב הקיים. לכאורה, זוהי השיטה השנייה הנפוצה מבין שלושת הדרכים האפשריות. זוגות רבים מתרשמים ממגוון ההזמנות הקיים בשוק. רשת האינטרנט מספקת תשתית מעולה למאגר הזמנות עשיר. התמונות נגישות לעיני כולם. קיים מבחר עצום של הזמנות. אתם יכולים ליצור הזמנה שכוללת תמונה או עיצוב חלקי של הזמנה הקיימת, להוסיף תוכן מהזמנה אחרת ולכתוב הקדשה אישית בתוך ההזמנה. המעצב הגרפי ירקם את ההזמנה עבורכם מתוך המצע שיאסוף ויקבל מכם, ולבסוף יספק לכם מוצר מרענן וחדיש לחתונה שלכם.


הזמנות לחתונה עם ציר הזמן

הזמנה עם ציר הזמן

מועד החתונה מתקרב ואתם ודאי התחלתם את מסע החיפושים שלכם אחר הזמנות מקוריות. הרי זה ברור כי הזמנות מקוריות ויפות יעשו את ה"שואו" עוד לפני תחילת האירוע. ולעזרתכם מגיעות ההזמנות לחתונה עם ציר הזמן, שלטעמינו, מקוריות מאוד.

כל חתונה שונה זו מזו, אם זה מתבטא בעיצוב האולם, בסגנון המוסיקה המתנגנת, באוכל המוגש, בשמלת כלה וחליפת חתן ועוד. לעולם לא תמצאו חתונה זהה. דרך נוספת לבדל את החתונה היא באמצעות יצירת הזמנות מקוריות לחתונה. הזמנות עם ציר הזמן הוא טרנד טרי יחסית שהתחיל לתפוס תאוצה בשוק ההזמנות בשנתיים האחרונות ועדיין לא הגיע לפסגה.

הזמנות מסוג זה מציגות מידע לאורח בצורה מעניינת ומפורטת. ניתן להציג מידע באמצעות ציר הזמן עם "תחנות" עוצרות, כאשר כל תחנה מייצגת פעילות שונה מקודמתה. אתם אלו שבוחרים את מספר התחנות ואת מיקומם לאורך כל הציר. ישנם זוגות מתחתנים שאוהבים לחשוף את כל המידע בטרם עת ויכולים לעצב הזמנה עם 10 סמלים ואף יותר. לעומת זאת ישנם זוגות שיעדיפו להשאיר את המוזמנים שלהם במתח ולהציג מידע מצומצם  כדי לגרום להם להגיע לאירוע.

את התחנות, או האייקונים, שמופיעים בהזמנה ניתן לסדר בצורות שונות לפי כמותם וגודלם. לדוגמה, אם החלטתם לשלב בתוך ההזמנה מידע חלקי אודות האירוע שלכם, ניתן להסתפק עם 5 אייקונים בלבד שמסודרים על גבי הציר בצורה ישרה. אך אם ההזמנה שלכם כוללת מעל 10 אייקונים שונים, כדאי לחשוב על דרך יצירתית להצגת הסמלים על ההזמנה. למשל לסדר אייקונים בצורת עץ, או לסדר אותם בצורת כביש מפותל ועוד.

הזמנה לחתונה עם ציר הזמן היא בהחלט הזמנה מקורית ומיוחדת שמציגה מידע למוזמן שלכם באופן מעניין ומסקרן. אין ספק כי האורח שלכם יתרשם מהעיצוב של ההזמנה וישמח להגיע לחגוג את היום הגדול והמאושר יחד אתכם.


10 טיפים לקבלת הזמנות מרשימות לחתונה

הזמנות לחתונה יוצרות רושם ראשוני, לכן כל כך חשוב להפיק הזמנות לחתונה איכותיות ומרשימות. לפני שמתחילים בבחירת הזמנות לחתונה ועוברים להדפסתן, כדאי לדעת כמה דברים חשובים: 1. מחיר הזמנות לחתונה:

1. מחיר הזמנות לחתונה

טווח מחירים של הזמנות לחתונה יכול לנוע משקל אחד לעשרה שקלים ואף יותר. מחיר ההזמנה תלוי בהרבה גורמים, למשל: כמות הזמנות להדפסה, גודל הזמנות, סוג הנייר ממנו עשויה ההזמנה, שיטות הדפסה ועוד. לפני שבוחרים בית דפוס להדפסת הזמנות לחתונה, כדאי להתרשם ממגוון הדוגמאות שקיימות בשוק ולהסתכל על הרעיון שעומד מאחורי עיצוב ההזמנה. לאחר שהחלטתם על עיצוב ההזמנה, תחשבו מהו הסכום שאתם מוכנים להשקיע בהזמנות לחתונה, ורק לאחר מכן מצאו בית דפוס שיכול לתת לכם שירות להפקת הזמנות לחתונה בהתאם לדרישות שלכם.

2. בחירת עיצוב להזמנות חתונה

לפני שמדפיסים הזמנות, יש להחליט על עיצוב ההזמנה. קיימים סגנונות עיצוב רבים להזמנה: הזמנות קלאסיות לחתונה, הזמנות יוקרתיות, הזמנות מיוחדות, הזמנות בסגנון רטרו, הזמנות מצחיקות לחתונה, הזמנות מאוירות וסוגי הזמנות רבים נוספים. התרשמו מדוגמאות להזמנות לחתונה במספר מקומות שונים, כך תוכלו למצוא את ההזמנה שמתאימה ביותר עבורכם. זכרו, כי עיצוב ההזמנה משדר לא רק את אופי האירוע שעומד להתקיים, הן גם משקפות את תפיסת עולמכם ואת אופי האנושי שלכם.

3. עיצוב הזמנות אונליין

עיצוב הזמנות באמצעות מערכת מקוונת, הפך לטרנד חדש בשנים האחרונות. קיים מבחר עצום של הזמנות לחתונה אונליין. אנשים רבים מעדיפים לעצב הזמנות דרך אונליין מטעמי נוחות ובשל המחיר הנמוך של ההזמנות. ניתן להפיק הזמנות מרהיבות באינטרנט בתוך פרק זמן קצר ובמחיר משתלם מאוד.

4. סוגי הזמנות לחתונה

לאחר התרשמות במגוון דוגמאות להזמנות חתונה, תוכלו לבחור את סוג ההזמנה שמתאימה ביותר עבורכם. קיימים סוגים שונים של הזמנות: הזמנות מודפסות צד אחד בצורת גלויה, הזמנות מודפסות בשני צידי הדף מתאימות במיוחד לחתונות עם דוברי שתי שפות או כאשר אתם מעוניינים לשלב תמונה אישית שלכם או מפת אתר של האירוע, או הזמנות מתקפלות/ נפתחות לחתונה.

5. גודל הזמנה לחתונה

כשבוחרים עיצוב להזמנה לחתונה יש לקחת בחשבון את גודל ההזמנה. אולמות אירועים רבים מעניקים מעטפות להזמנות חתונה. אם החלטתם כי ברצונכם לשלוח את ההזמנות במעטפות אלו, במקרה כזה, גודל ההזמנה יהיה מותאם למידות המעטפה. במידה ואנכם מעוניינים לשלוח הזמנות לחתונה במעטפות שקיבלתם, או אולי ברצונכם להפיק מעטפות מותאמות להזמנות לחתונה, ניתן להדפיס הן את המעטפות והן את ההזמנות בבית דפוס בעיצוב דומה עם מידות מותאמות.

6. נוסח ההזמנה

קיימים כמה נוסחים להזמנה לחתונה. ניתן להתרשם ממגוון נוסחים באינטרנט או לקבל דוגמאות לנוסחים ישר מבית דפוס או מעצבת גרפית. חלק מהנוסח להזמנת חתונה הוא קבוע למשל, שמות החתן והכלה, שמות ההורים של הזוג, תאריך לקיום החתונה, שעת קבלת פנים ושעת החופה וקידושין. זוגות מתחתנים יכולים לשלב משפטי אהבה או פסקאות מהשירים האהובים בתוך ההזמנה. ניתן לשלב בתוך ההזמנה הקדשה אישית, תמונות, איורים ועוד.

7. הגהה

אחרי שהחלטתם על סגנון ההזמנה, על עיצוב ההזמנה והמלל אותו תרצו לכתוב, אליכם להעביר את ההזמנה למעצבת גרפית. המעצבת תטמיע את כל האלמנטים שבחרתם בתוך ההזמנה שתישלח אליכם לצורכי ההגהה. בדקו כי אין טעויות ואשרו על מנת לשלוח את ההזמנה להדפסה. אם יש דברים שהייתם רוצים לשנות, תוכלו לבקש זאת ממעצבת גרפית, ואחרי שינויים ההזמנה תישלח אליכם שוב לקבלת אישור הדפסה.

8. הדפסת הזמנות לחתונה

ניתן להדפיס הזמנות לחתונה על סוגי נייר שונים. נהוג להדפיס על נייר כרומו 300 גרם. במידה ואתם רוצים לשדרג את ההזמנה שלכם, תוכלו לבחור בנייר פנינה מנצנץ המקנה מראה יוקרתי ומרשים במיוחד להזמנות חתונה. בחירה בסוג הנייר תלויה פעמים רבות בסגנון עיצוב של ההזמנה. כך למשל, הדפסת הזמנות בסגנון רטרו מומלצת על נייר טקסטורה עם מרקם מחוספס וגוון חום.

9. שירותים נלווים

לרוב, ניתן להזמין מוצרי חתונה נוספים במקום בו אתם מדפיסים הזמנות לחתונה. בד"כ הרכבת חבילה תצא משתלמת יותר לזוג מתחתן ומחיר ההזמנות יהיה נמוך יותר. בבתי דפוס מלבד להדפסת הזמנות לחתונה ניתן להדפיס אלבום תמונות דיגיטלי לחתונה, להדפיס תמונת חתונה על קנבס, להדפיס פתקי הושבה לחתונה, שלטים לחתונה, ברכונים לחתונה, מעטפות מעוצבות להזמנות חתונה, מגנטים לחתונה ועוד.

10. שירותי שילוח

זוגות רבים מעדיפים לא להגיע לבית הדפוס לאיסוף הזמנות מודפסות. הם כבר בקרו בבית דפוס מספר פעמים לצרכי עיצוב ההזמנה, ומעדיפים לקבל הזמנות מודפסות עד לבית. ישנם בתי דפוס שמציעים שירותי שילוח עד לבית. בדקו עם בית הדפוס אם הם מספקים שירות מסוג זה לפני שמחליטים להדפיס הזמנות לחתונה.

הזמנות לחתונה יוצרים פעם אחת, לכן כדאי להשקיע בעיצוב מקצועי של ההזמנות ובהדפסה איכותית על מנת להפיק הזמנות מרשימות לאירוע כה מיוחד כמו חתונה.


הזמנות לחתונה על מגנט

האם קרה לכם פעם שקיבלתם הזמנה לחתונה ולא הצלחתם לאתר אותה? סביר להניח שכן. החיסרון העיקרי של הזמנות לחתונה מודפסות הוא שהן עלולות להיאבד, מה שעלול לגרום לחלק מהאנשים לא לזכור את מועד החתונה. הזמנות לחתונה מגנטיות הן פתרון מצוין להתמודדות עם הסוגיה.

הדפסת הזמנות לחתונה על מגנט היא דרך אפקטיבית מאוד להזכיר לאורחים שלכם על החתונה הקרבה. מקבל ההזמנה יכול לתלות אותה על כל משטח מתכת. נהוג לתלות הזמנות מגנטיות על המקרר או על דלת הכניסה. האורח שלכם ייתקל מספר פעמים בהזמנה מגנטית במהלך היום, מה שיבטיח זכירת תאריך החתונה ויעלה את סיכויי הגעתו לאירוע שלכם.

חלק מהזוגות המתחתנים מעדיפים להמשיך את הנוהג של הדפסת הזמנות לחתונה על נייר, אך בנוסף מפיקים מגנט קטן שכולל תאריך האירוע וניתן לתלותו על גבי המקרר. הדפסת מגנט עם פרטי החתונה מעט מייקר את העלות הכוללת של המוצרים, אך זה מבטיח את בואם של המוזמנים לאירוע חתונה שלכם.


הזמנות לחתונה בשקל

למה להפיק הזמנות יקרות כאשר ניתן להפיק הזמנות לחתונה בשקל מהממות?!

יום החתונה הוא יום קסום במיוחד ונרצה להפיכו לאגדי ולבלתי נשכח. תכנון החתונה מתחיל ביצירת רשימת משימות לחתונה וארגון החתונה בהשגת הצעות מחיר וברירת חלופות נוספות. לאחר מכן אנו "שוקלים" יתרונות מול חסרונות של האופציות השונות ופעמים רבות המחיר הוא זה שיכריע את החלטתנו הסופית.

מה שבטוח, אנכם צריכים יותר לבזבז את זמנכם היקר בכל הקשור להזמנות לחתונה, כיוון שהיום ניתן להפיק הזמנות לחתונה מהממות בעלות של שקל אחד בלבד! בזכות הטכנולוגיה המתקדמת ועידן האינטרנט המשגשג ניתן להפיק הזמנות יפיפיות אונליין.

בתי דפוס רבים מציעים שירותי עיצוב אונליין מפותחים הניתנים לביצוע על ידי מערכת מקוונת אינטראקטיבית. ברגע שאתם נכנסים לחנות המקוונת של בית דפוס דיגיטלי, לפניכם מוצגות עשרות ולעתים אף מאות, דוגמאות של הזמנות לחתונה. ניתן לבחור את הדוגמה שהכי אהובה עליכם ולעגן את עיצובה לפי רצונכם וטעמכם האישי. הוספת תמונה אישית שלכם, או הקדשה אישית לאורחים, תוסיף נופך אישי להזמנה ותייחד אותה משאר ההזמנות.

עיצוב הזמנות אונליין כל כך פשוט וידידותי שלא ימצא אדם שלא ירצה להשתמש במערכת זו לצורך הפקת הזמנות לחתונה שלו. והדבר הכי אטרקטיבי פה, זה המחיר. ההזמנה שתעצבו אונליין תעלה לכם רק שקל אחד! הזמנות לחתונה בשקל, בעיצוב מהמם ובהדפסה איכותית, היא השקעה כדאית מאוד לזוג שעומד להתחתן ומעוניין להימנע מהוצאות מיותרות במהלך ארגון החתונה.


זכויות שמורות © 1996-2010 טרנדים והמלצות על הזמנות לחתונה | Print2go.
iDream theme by Templates Next | תורגם ע"י יוסי ג'אנה - קורס קידום אתרים - קורס בניית אתרים